Sergius Hruby

Lot 138-084215/0001
Friedenskirchlein Stoderzinken

0.1 x 6.7 in (0.2 x 17.0 cm)

Lot 138-084215/0001
0.1 x 6.7 in (0.2 x 17.0 cm)

€ 300
Auction: -4 days

Auction: May 14, 2024 10:05 AM
Auction number: 105392
signiert, datiert Sergius Hruby 29